Aktualności w eNumi

Porównywarka cen

Nie trać czasu na poszukiwanie najtańszego sklepu numizmatycznego. Nie trać czasu na poszukiwanie najniższej ceny dla interesującej cię monety. Od dnia 23.01.2009 rozpoczął działanie moduł porównywania cen monet kolekcjonerskich z ofert numizmatycznych sklepów internetowych. Mamy nadzieję że będzie on przydatnym narzędziem dla użytkowników portalu eNumi.pl.

Dedykowana porównywarka cen odnajduje ceny monet kolekcjonerskich w bazie sklepów numizmatycznych. Nasz robot cyklicznie pobiera aktualne dane. Prezentujemy je umożliwiając bezpośrednie przejście z naszej witryny do wybranej oferty.

Baza monet jest budowana przez zespół eNumi.pl na podstawie informacji z witryn sklepów internetowych. Po wprowadzeniu produktów tworzone są połączenia pomiędzy produktami w sklepach i produktami w naszej bazie. Pozwala to zapobiec problemom wynikającym z różnego nazewnictwa tych samych produktów i w łatwy dla użytkownika sposób wyszukiwać potrzebne informacje.

Serwis zawiera duże ilości informacji, co powoduje, że czasami mogą pojawić się błędy. Z tego względu prosimy użytkowników o zgłaszanie ich na adres kontakt[at]eNumi.pl wraz z informacją o nazwie sklepu i monety, dla którego taki błąd wystapił.

Oferty ze sklepów internetowych nie uwzględniają monet z gradingiem, monet w pakietach, pudełkach bankowych itp.