Aktualności w eNumi

Zakres cen sklepowych i notowania portfeli

Do wykresów cen aukcyjnych dodano zakres cen sklepowych. Dodano notowania portfeli oraz ceny katalogowe z katalogów Suchanka i Kurpiewskiego. W celu zwiększenia przejrzystości wykresów cen aukcyjnych i łatwiejszego porównywania cen sklepowych z cenami aukcyjnymi na wykresach cen aukcyjnych dodano zakres cen sklepowych dla danej monety. Dodano także tabelę cen sklepowych dla każdej monety w której zawarte są ceny minimalne, maksymalne i średnie z wszystkich ofert sklepów internetowych w danym miesiącu.

Wprowadzono modyfikacje w dziale notowania. Dodano nowe kategorie notowań (według stopu, nominału, roku i serii tematycznej). Na wnioski użytkowników dodano notowania monet zawartych w portfelach inwestycyjnych, zarówno w portfelu prywatnym (dla zalogowanych użytkowników) jak i w portfelach publicznych.

Na wnioski użytkowników portalu dodaliśmy także nową funkcjonalność przy przeglądaniu ofert poszczególnych sklepów. Teraz można wyszukać monety z danego sklepu, które są naj(tańsze, droższe, rzadsze) wśród wszystkich ofert. W wynikach wyszukiwania zostaną pokazane monety dla których cena w wybranym sklepie jest najwyższa lub najniższa ze wszystkich ofert sklepów, lub też monety dla których liczba sklepów mających je w ofercie jest nie większa niż 3.

Dodano także ceny katalogowe monet kolekcjonerskich i okolicznościowych pochodzące z katalogów Adama Suchanka i Artura Kurpiewskiego z lat 2004 - 2009.